Vážení přátelé,


dovolte nám, abychom se Vám předem této nabídky představili a poděkovali za čas, který jste ochotni věnovat informacím o naší firmě.

Naše stavební firma byla založena v roce 1989. V současné době zaměstnáváme 24 stálých pracovníků a množství externistů. Svým stavebním programem a množstvím realizovaných zakázek se řadíme mezi menší stavební firmy pracující v tomto oboru. Naše firma má zajištění vlastní dopravy, je vybavena množstvím stavebních mechanizmů i pro specializované obory ve stavebnictví.

V průběhu naší existence jsme provedli značné množství zakázek jak pro soukromé osoby, tak pro firmy a organizace. Pracujeme s vybavením a zařízením, které zaručuje maximální kvalitu a efektivnost. Toto vybavení nám zajistí maximální úspory v nákladech.

Našim zákazníkům se snažíme vyjít v maximální míře vstříc v jejich nejrůznějších požadavcích.

Při styku se zákazníkem začínáme od základního projednání záměru stavby, dále pak rozborem projektu a v průběhu stavby s dalšími úpravami dle přání a možností zákazníka.

Při výstavbě můžeme pracovat od standartního provedení až k exkluzivním a luxusním reprezentačním stavbám.

Rádi bychom Vás ujistili, že téměř veškeré Vaše požadavky jsme schopni uspokojit. Mezi naše nejzajímavější zakázky patří rekonstrukce bytových objektů v nadstandartním provedení, výstavba rodinných domků, proudová rekonstrukce bytových jader.

Naším hlavním zaměřením je výstavba atypických půdních bytů a případných půdních nástaveb, které jsme realizovali již na mnoha místech Prahy.

Budeme velmi potěšeni, pokud se s námi spojíte a svěříte nám Váš záměr, tento rozpracujeme a věřím, že Vás naše řešení zaujme.